![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_322_4.jpg)
Чоловік пройшов огляд на місці зупинки транспортного засобу. Алкотестер зафіксував позитивний результат — 1,73 проміле. Водій цього не заперечував. Він пояснив, що дійсно вживав алкоголь після сварки з дружиною.
На громадянина охоронці порядку склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування його відсторонили.
Нагадуємо, що санкція ч. 1 ст. 130 КУпАП передбачає накладення штрафу на водія в розмірі 17 000 гривень із позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.