![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/pidozra_281122_0.jpg)
Співробітники кримінальної поліції не лише встановили особу зловмисника, а й знайшли та повернули частину викрадених речей власникам.
За даними слідства, 24-річний шосткинець скористався моментом, коли 37-річний потерпілий був напідпитку та викрав його рюкзак, де був паспорт громадянина України, банківські картки, інші документи, а також мобільний телефон та гроші в різних валютах.
Крім того, цей же зловмисник викрав мобільний у іншого чоловіка. І хоча останній виправдовується, що, нібито, він його знайшов, правоохоронці кваліфікували його дії як крадіжка. Адже підозрюваний за допомогою цього гаджета та встановленого на ньому банківського додатку потерпілого розраховувався за покупки у крамницях, а також використовував телефон і в інших цілях, навіть не намагаючись знайти власника.
Слідчі поліції вже оголосили вказаному громадянину про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 185 «Крадіжка» та ч. 3 ст. 357 «Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження» Кримінального кодексу України. Крім того, правоохоронці вже знайшли частину викрадених речей та повернули власникам, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
У Сумах невідомі пошкодили та вкрали частину пам'ятника на вул. Воскресенській....
До поліції звернувся 40-річний мешканець Сум та повідомив про зникнення свого мобільного телефону. У ході оперативно-розшукових заходів, співробітники відділу кримінальної...
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....
З домоволодіння мешканки Шостки зник сейф, в якому знаходились грошові кошти в сумі 6000 доларів, 550 євро, 20 000 гривень...
Роменською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно двох 40-річних чоловіків, які обкрадали, здебільшого, домоволодіння роменчан....