![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/313428942_3631884097053373_4349268358293612789_n.jpg)
Ці вікна згідно попередньо складених списків будуть видаватися мешканцям Тростянецької громади, будинки яких пошкоджено від війни, тож наші жителі зустрінуть зиму в теплі та затишку. Саме це і є наразі головною метою - відновлення пошкодженого війною житла, зокрема - монтаж віконних конструкцій.
Крім співпраці з органами державної влади, міська влада прикладає максимум зусиль щодо залучення благодійних фондів та організацій до відновлення житлового фонду Тростянеччини. Процес не такий швидкий, як усім би хотілося, але поступово все зробимо!
Страшні часи випробувань нас об'єднали та надали кожному з сили. Зараз кожен допомагає один одному, кожен працює заради Перемоги і відродження нашої держави, кожної громади, кожного домоволодіння. Але процес відбудови - це тернистий шлях, який потребує часу й терпіння. Тож гуртуймося, адже ми обов'язково переможемо!