![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2022-11-05_09-35-29.jpg)
Про пожежу повідомив сусід, який відчув різкий запах диму на сходовій клітині. На місце події було направлено черговий караул 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено підлогу на площі до 1 кв. м та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту квартири.
О 09:36 загоряння локалізували, а о 09:37 – повністю ліквідували, повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.