![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_378_0.jpg)
Він не був простою людиною, і ставлення до себе за життя нажив різні. «Але для мене, для нас із чоловіком, - написала в соцмережі сумська журналістка Олена Понизовська, - він, його вірна Ольга Пилипівна, їх покійний син Сергій і всі дівчата-онучки були друзями. Про яких тількі приємні і тільки яскраві спогади.
«Кожна жива істота доживе до власної пухлини, якщо до того не помре від чогось іншого», - казав Володимир Іванович. До своєї пухлини він не дожив. Серце(
Ми бережемо і згадуємо всі ті великі і малі приємності від спілкування з Володимиром Івановичем. І дійсно вдячні йому за допомогу у важкі часи, які, звичайно ж, були.
Спіть спокійно, друже! Світла пам`ять і вічний спокій!»