![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_349_2.jpg)
Нагадаємо: фотограф, що проживав у Полтаві, був затриманий у серпні 2020 року сумськими правоохоронцями в рамках спецоперації по встановленню та затриманню чоловіка, який вчинив дії сексуального характеру щодо 9-річної дівчинки. 1 серпня до дільничного офіцера поліції звернулася мешканка Сумського району, яка повідомила, що її 9-річна дочка зустрічалася з дорослим чоловіком, який робив з нею неприпустимі дії, а потім почастував у місцевому кафе та відвіз додому. Як з"ясувалося, дівчинка познайомилася із чоловіком у соцмережі. Декілька днів вони переписувалися, а напередодні домовилися про зустріч. При цьому чоловік наполягав на тому, щоб дівчинка нічого не розповідала батькам.
31 липня чоловік приїхав за дівчиною на власному авто та пообіцяв звозити до «Макдональдсу», проте відвіз її на орендовану квартиру, де здійснював з нею дії сексуального характеру. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 6 ст. 152 КК України (зґвалтування); ч. 6 ст. 153 (сексуальне насильство); ч. 1 ст. 155 (статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку); ч. 2 ст. 156 КК (розбещення малолітньої); ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами). За вчинене йому загрожує до 15 років позбавлення волі.