![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_345.jpg)
У сезоні 2022-23 команди з Сумщини участі не беруть. Але багато вихованців нашого регіону виступають за інші команди. У складі чемпіона “ОКС-ШВСМ” з м. Вінниця грають шосткинець Ростислав Яковенко та сумчанин Денис Хмаренко. За вінницьку ШВСМ “Олімпія” грає шосткинець Костянтин Колієнко. Ворота ХК “Фенікс” з Житомирщини захищає сумчанин Богдан Товстолиткін, а в полі грають наші Денис Свистюр, Вадим Мирошниченко, Євген Ступаченко, Дмитро Железний. Кольори ХК “Чернівці” захищають шосткинці Олександр Мокрогуз і Андрій Лозинський.
За результатами трьох турів лідирують вінничани з “ОКС-ШВСМ”, друге місце - у ХК “Фенікс”, “ШВСМ-Олімпія” — третя. “Чернівці” — сьомі.