Студенти СумДУ перемогли на чемпіонаті світу з єдиноборств

Українська команда стала другою на Чемпіонаті світу з єдиноборств серед студентів, який відбувся 21-30 вересня у місті Самсун, Туреччина.

Участь у змаганнях взяли 186 університети з 38 країн світу. На чемпіонаті спортсмени Сумського державного університету вибороли чотири золоті нагороди й посіли 3-тє місце серед усіх 35 вишів, які представляли Україну. У загальному заліку Україна здобула «срібло» чемпіонату, повідомляє спортивний клуб СумДУ.

Усі медалі здобуті нашими представниками у боротьбі самбо. Ярина Федорченко, студентка факультету ТеСЕТ, здобула перемогу у ваговій категорії 50 кг. Олексій Галака (ННМІ) не знав собі рівних у категорії +98 кг. Ще дві «золоті» нагороди наші представники принесли в скарбничку в командній боротьбі.

Ще одна представниця СумДУ у карате Анна Гейко стала восьмою.