![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/85b71c46-05f1-408a-afac-5a4efafa66cc.jpg)
Великопирівська громада: подробиці.
Прикордонне село Їздецьке сьогодні опинилося під ворожим вогнем.
По будинкам мирних людей з Росії прилетіло 26 мін. Снаряди розривалися посеред вулиці, розбиті 7 хат. А 6 автівок, які були припарковані поблизу будинків, не підлягають ремонту.
Одна жінка поранена, їй надали допомогу. Також були пошкоджені електромережі, три села громади кілька годин були знеструмлені. Наразі електропостачання відновили.