![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1b952705-a949-4816-968b-888025f41c56.jpg)
Правоохоронці встановили, що 58-річна жінка, будучи депутатом однієї із сільських рад Охтирського району та являючись суб'єктом декларування, відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" повинна була щороку, в обов’язкову порядку, заповнювати на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію про доходи. Але знаючи про свій обов'язок щодо заповнення та подачі даних документів, жінка цього не робила. ЇЇ повноваження як депутата закінчилися у 2020 році, але декларацію після звільнення вона також так і не подала.
Поліція Сумщини