![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/075a8f2b4c3506ad.jpg)
7 вересня у Львові відбувся командний олімпійський раунд у "Міксті". Спортсмени стріляли з 70 метрів і другими на львівському стрільбищі стали сумчани Богдан Ільїн та Дар’я Коваль, пише Суспільне.
"До фіналу наша команда стріляла добре, але в фіналі щось пішло не так. Проте медаль для області ми маємо. Відзначу, що наші кадети виступали по юніорські програмі", - говорить тренер сумської команди Сергій Родіонов.
8 вересня лучники змагатимуться в індивідуальній програмі.