![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/6f24fbe6-6c25-4b93-af16-82af3b22faa1.jpg)
Так, вчора близько 17 години до чергової частини Роменського районного відділу поліції надійшло повідомлення від 42-річного місцевого жителя про те, що його 14-річна донька близько о 15.30 пішла з дому в невідомому напрямку.
На розшук безвісти зниклої дитини було зорієнтовано весь особовий склад поліції Роменщини. Відповідні орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою дівчинки було розіслано до всіх територіальних підрозділів поліції області. Окрім цього, через соціальні мережі в Інтернеті було проінформовано громадськість.
Сьогодні пообіді до поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів міста ймовірно бачили зниклу дівчинку.
Дану інформацію негайно перевірили. В результаті правоохоронці знайшли малолітню в одній із покинутих будівель цілою та неушкодженою.
Наразі співробітники поліції проводять бесіду з рідними розшукуваної та й самою дівчинкою і з'ясовують причину її поведінки.
Поліція Сумщини