![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/2_3_7.jpg)
Боєприпаси були виявлені в Охтирському, Сумському та Конотопському районах.
Рятувальники вкотре звертаються до громадян бути уважними та обережними та при виявленні таких знахідок ні в якому разі їх не торкайтесь, не намагайтесь їх перенести або розібрати, відійдіть від місця знахідки на безпечну відстань - не менше 100 м та зателефонуйте до екстрених служб за номерами 101 або 102.
ГУ ДСНС України у Сумській області