![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_170_13.jpg)
У суперспринті серед юніорів чемпіоном став уродженець Сум Дмитро Грущак, який з нового сезону виступає за Тернопільщину. Другим став наш Роман Боровик.
У спринті знову першим був Дмитро Грущак, на п'єдесталі — наші Богдан Борковський і Роман Боровик. Серед юніорок “срібло” здобула сумчанка Ксенія Приходько.
У гонці переслідування двократний чемпіон змагань Дмитро Грущак на старт не вийшов, відкривши дорогу на верхню сходинку подіума для інших спортсменів. Краще за суперників можливістю скористався роменчанин Владислав Чихарь, який, стартувавши четвертим, на фініші набагато випередив усіх переслідувачів. “Срібло” в другій гонці поспіль виборов Богдан Борковський. “Бронза” у Романа Боровика.
Команда Сумської області посіла перше командне місце.
25 жовтня у міському парку пройшли відкриті обласні змагання з біатлону, присвячені памя'ті МС МК Р. Звонкова та ветеранів сумського...
22 вересня завершився чемпіонату України з літнього біатлону, що проходив на базі “Західного реабілітаційно-спортивного центру” НКСІУ....
У словацькому Осрблі завершився чемпіонат світу з біатлону....
У словацькому Осрблі триває літній чемпіонат світу з біатлону....
22-25 липня на Львівщині проходив чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат....