![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/d4a5b8ee-f35b-48ab-b65e-ce4ce1a0e2bf.jpg)
На вигляд В’ячеславу 60 – 65 років, зростом 180 см, худорлявої статури. Має коротке русяве волосся. У чоловіка відсутнє ліве око та немає фаланги пальця на лівій руці.
Був одягнений у світлу футболку з логотипом і штани зі смужками. Взутий у гумові капці.
На розшук безвісти зниклого націлений весь особовий склад поліції Шостки. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою зниклого пенсіонера розіслане у всі відділи та відділення поліції області.
Правоохоронці закликають всіх громадян не бути байдужими, якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе розшукати В’ячеслава Чайку, прохання повідомити до Шосткинського районного управління поліції за телефоном 050-327-91-48 або на 102.
Поліція Сумщини