![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/ohtirka_naboyi_050522.jpg)
Працівники поліції отримали інформацію про те, що 50-річний мешканець одного із сіл Охтирського району може зберігати вдома вибухонебезпечні предмети. У ході проведення слідчих дій інформація підтвердилася. У будинку чоловіка працівники поліції виявили вибуховий пристрій схожий на гранату РГД із запалом та 10 набоїв калібру 12.5 мм.
Зі слів чоловіка вказані предмети він знайшов наприкінці лютого, неподалік від села, де він проживає, в місці проведення боїв з окупаційними військами.
При спробі продажу боєприпасу, оперативники поліції затримали місцевого мешканця. В подальшому в нього виявили ще й наркотичну речовину. На даний...
Під час опрацювання виклику про домашнє насильство в квартирі у містянина правоохоронці виявили гранату «Ф-1». За даним фактом у поліції...
Під час реагування на виклик за фактом домашнього насильства, правоохоронці виявили на території домогосподарства боєприпас із запалом. За даним фактом...
Тростянецький суд оголосив вирок жителю Охтирщини за незаконне поводження з боєприпасами....
Згідно обвинувального акту, в один із днів навесні 2022 року обвинувачуваний на автодорозі Кітпі-Глухів-Бачівськ в районі повороту на с. Обложки...