![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/pidrobki070323.jpg)
Слідством встановлено, що організована група з трьох мешканців Чернівецької області, упродовж 2021-2022 років, з метою власного збагачення, збувала готову продукцію по всій території України за цінами нижче середньоринкових, гуртом та у роздріб.
В результаті такої діяльності закордонній компанії, було заподіяно матеріальну шкоду в розмірі понад 200 тис. грн.
Під час обшуків вилучено підроблену продукцію, етикетки, принтер для їх виготовлення, тару, спеціально заготовлено сировину та інші речові докази.
Судом вирішується питання щодо застосування до учасників організованої групи запобіжних заходів у вигляді застави.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури та оперативного супроводу кіберполіції Львівської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
З початку 2024 року детективи Бюро економічної безпеки розпочали досудове розслідування у 514 кримінальних провадженнях у сфері незаконного обігу підакцизних...
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області припинили діяльність нелегального підпільного цеху з виготовлення кави відомих світових...
Працівники ДБР спільно із Київською митницею запобігли нелегальному ввезенню на територію України 10 тонн товару, що належав компанії з російськими...
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області викрили чоловіка, який організував діяльність підпільного цеху з виготовлення побутової хімії....
Детективи Територіального управління БЕБ у Київській області викрили та припинили злочинну діяльність групи осіб, які організували підпільну мережу зі збуту...