Також за дорученням робочої групи, представники Департаменту капітального будівництва Сумської ОДА досліджують акти виконаних робіт, отримані від підрядних організацій.
Станом на сьогодні на перевірці у Департаменті капітального будівництва знаходяться 4 акти виконаних робіт по об’єктам «Нове будівництво фортифікаційних споруд на території Сумської області.
Було перевірено 116 розділів та 1032 підпункти. У ході перевірки були виявленні розбіжності та зауваження. Зокрема, неправильно виконано заміну механізмів; розцінки по деяким пунктах потребують заміни (приклад виготовлення та монтаж металевих опор), деякі підпункти потребують виключення/зменшення об’ємів ( причина може полягати в неуважності працівника який складав акт виконаних робіт); деякі роботи навпаки не були враховані ( наприклад, відсутня робота щодо встановлення труб по одному з актів).
Крім того, відповідно правил приймання виконаних робіт підрядником не було надано підтвердження відряджень, проживання та перевезення працівників; додаткові роботи які виникли під час будівництва оформлені неналежним чином.
«Підрядній організації були доведені зауваження до виправлення та наголошено на необхідності більш відповідального ставлення до оформлення документів, – зазначила Олена Бойко. – Але хочемо відзначити й позитивні моменти: після моніторингу цін на будівельні матеріали через мережу інтернет і у звіті від Торгово-промислової палати, ціни на матеріали відповідали ринковим, а деякі і дешевші (можливо через оптові закупівлі), – підкреслила Олена Бойко. – Хочу зауважити на тому, що оплата проводиться тільки в межах фактично виконаних робіт і за документально підтвердженими цінами, що, до речі, запобігло перевитраті бюджетних коштів на понад 1 млн грн».
Перевірки актів виконаних робіт від усіх підрядних організацій, які працюють над зведенням фортифікаційних робіт на Сумщині, будуть продовжуватися, повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За дорученням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА відбулося чергове засідання робочої групи, на яке винесли питання – про розгляд окремих...
Керівник робочої групи Олена БОЙКО звернулася до керівництва громади з пропозицією – уже на початковому етапі реалізації проєкту враховувати всі...
Згідно з розпорядженням начальника Сумської ОВА Володимира АРТЮХА головою робочої групи стала заступник начальника Олена БОЙКО....
Командувач Нацгвардії України Олександр Півненко побував на Сумщині....
За результатами виїзних перевірок виявлено ряд порушень та надані замовникам і виконавцям робіт пропозиції щодо їх усунення....