![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/kava_pidrobka24724.jpg)
Встановлено, що одесит облаштував приміщення, де в антисанітарних умовах фасував сировину в упаковки з відповідним маркуванням.
Надалі фігурант розповсюджував фальсифіковану кавову продукцію під виглядом оригінальної оптовими та роздрібними партіями через мережу Інтернет, у місцевих торгових точках та ринках регіону.
Жодних договорів, дозвільних документів та ліцензій на використання торговельної марки підприємець не мав.
У результаті 4 обшуків детективи БЕБ вилучили майже 700 кг кавових зерен та розчинної кави, пристрої для фасування й упаковки кавової продукції, полімерні пакети різних об’ємів, кошти, отримані від незаконної діяльності тощо.
Орієнтовна вартість вилученого майна становить майже на 1,6 млн грн.
Досудове розслідування за ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знака для товарів і послуг, що завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі) триває. Встановлюється повне коло причетних осіб.
Оперативний супровід здійснювали співробітники Управління детективів із стратегічного захисту економіки ТУ БЕБ в Одеській області спільно з представниками Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.
Процесуальне керівництво – прокурори Одеської обласної прокуратури, повідомляють в Бюро економічної безпеки.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Працівники ДБР спільно із Київською митницею запобігли нелегальному ввезенню на територію України 10 тонн товару, що належав компанії з російськими...
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області викрили чоловіка, який організував діяльність підпільного цеху з виготовлення побутової хімії....
Детективи Територіального управління БЕБ у Київській області викрили та припинили злочинну діяльність групи осіб, які організували підпільну мережу зі збуту...
Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України провели обшуки на виробництві та у складських приміщеннях підприємства, яке має ліцензію...
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області викрили групу осіб, які організували підпільний цех з виготовлення харчових продуктів....