До Свято-Миколаївського та Свято-Георгіївського храмів, шану загиблим прийшли віддати рідні, друзі й знайомі, пише Суспільне.
Юрій Котенко загинув 31 серпня під час виконання бойового завдання в Харківській області. У листопаді йому мало виповнитися 52 роки, розповідає родич загиблого Віктор.
“Пішов він добровольцем, як офіцер, старший лейтенант. Пройшов навчання три місяці у Житомирі і його направили на Донецький напрямок. Він був командиром взводу. 27 людей були в його підпорядкуванні. Потім звідти його перекинули на Харківський напрямок. І ось, недалеко від Харкова — Куп'янськ, там потрапляє під артобстріл і, на жаль, гине”, - говорить Віктор.
“Дуже гарний чоловік-борець за справедливість. Щойно все почалось, він записався в перших рядах. Потім його призвали і він пішов. Три місяці навчався, а три місяці і все — немає”, - каже родичка Людмила.
Поховали захисника Юрія Котенка на Алеї Слави Баранівського кладовища, поруч із прикордонником Степаном Крапличем, який, захищаючи Україну, 20 липня отримав поранення в Луганській області, а за два місяці помер, розповів друг загиблого Олександр.
“Степан був дуже добрим, чуйним, гарним побратимом і керівником. Всі до нього ставились гарно і він теж ставився до всіх добре”, - згадує Олександр, побратим Степана Краплича.
“Всі однокласники і всі ми сумуємо з приводу цього. Ми його пам’ятаємо і будемо пам’ятати, як відповідального, мужнього патріота. Всі його дуже любимо. Кажуть, не буває улюблених учнів, а він не міг бути не улюбленим. Наскільки відповідальний, молодець, що не можна змиритися з думкою такої втрати”, - говорить пані Валентина, вчителька Степана Краплича.
Капітану Степану Крапличу назавжди залишиться 28 років.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!