Станом на 20 березня поточного року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 11 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед працівників сфери торгівлі та послуг (на 1 вакансію претендує 33 особи); технічних службовців (29 осіб), представників найпростіших професій (23 особи), кваліфікованих робітників сільського господарства (17 осіб), службовців та керівників (11 шукачів роботи).
Найскладніше знайти роботу безробітним Шосткинського району, де, в середньому, на 1 вільне робоче місце претендує 22 безробітних, 14 у Конотопському і 11 у Охтирському районах.
У процентному відношенні від заявлених вакансій роботодавці потребують 25% кваліфікованих робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 20% кваліфікованих робітників з інструментом, 15% професіоналів, 10% фахівців, 9% некваліфікованих працівників, 8% працівників сфери торгівлі та послуг.
Серед 8654 зареєстрованих на 20 березня безробітних, переважну кількість складають працівники сфери торгівлі та послуг – 25%, представники найпростіших професій – 19%, фахівці та робітники з обслуговування устаткування по 10%, кваліфіковані робітники з інструментом та технічні службовці по 9%, службовці та керівники – 7%, повідомляють в Сумському обласному центрі зайнятості.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Відтепер пошук роботи стає доступнішим завдяки новому мобільному застосунку, створеному за підтримки урядів Німеччини, Польщі та Програми розвитку ООН....
В Україні на порталі вакансій Державного центру зайнятості розміщено 249 тис. вакансій....
У Польщі 16 млн людей працюють повний робочий день....
У трьох галузях в Україні помітно зросли зарплати через аномальний дефіцит кадрів....
Опендатабот створив рейтинг найбільших роботодавців України, проаналізувавши дані фінансової звітності, яку українські бізнеси щороку мають подавати до Держстату....