Як йдеться у проєкті рішення, опублікованому на сайті міськради 21 вересня, після придбання котельні, міський Департамент інфраструктури має провести фінансовий аудит підприємства, пише Суспільне.
Після того, для реєстрації корпоративних прав на товариство — за міською радою, розповів директор департаменту ресурсних платежів Юрій Клименко. Треба, аби зі свого боку АТ "СМНВО-Інжиніринг" надало ряд підтверджуючих документів, серед яких: відсутність будь-яких зобов’язань у ТОВ "КППВ", які пов’язані з придбанням у власність будівель котельні та рухомого майна та надання інформації про фінансовий стан. А також, щоб у міської ради було 100% власності ТОВ "КППВ", "СМНВО-Інжиніринг" має прийняти рішення про виділення в окремий об’єкт 3/100 часток будівель котельні. За словами Юрія Клименка, мова йде про дві свердловини, які "Інжиніринг" залишає за собою, але вони входять у комплекс корпоративних прав, які приймає міська рада.
Швидкість оформлення корпоративних прав на котельню, зазначив Юрій Клименко, залежатиме від надання теперішнім власником всіх необхідних документів. На перемовинах мова йшла про термін у тиждень.
Наступна ж дата сесії міськради ще не відома, повідомила речниця міськради Ольга Семениста.
У серпні міський голова Олександр Лисенко, коментуючи процес перемовин із АТ "СМНВО-ІНЖИНІРИНГ", сказав, що борги підприємства планують реструктуризувати. Мова йшла про 182 мільйони гривень, які КППВ винна НАК "Нафтогаз".
"326 млн — це те, що вони винні. Їм винні на сьогодні 152 млн — це і мешканці, і Сумська міська рада — різницю в тарифах, і також деякі постачальники. З бюджету кошти ми не плануємо виділяти, тому що це окремий суб’єкт господарювання, який буде здійснювати свою господарську діяльність, і там буде прибуток і коштом цього прибутку ми будемо робити реструктуризацію", — розповів міський голова.