Заклади були облаштовані в нежитлових приміщеннях, працювали в закритому режимі, ретельно приховуючи свою діяльність. Послуги надавались цілодобово.
Під час проведення обшуків детективи БЕБ вилучили понад 70 комплектів комп'ютерної техніки, відеореєстратори, роутери, чекові апарати, мобільні телефони, чорнові записи тощо.
Відносно гравців, які були в закладі, поліція склала протоколи за статтею 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Адміністративні протоколи також були складені за фактами порушень правил торгівлі підакцизними товарами.
Наразі встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності. Досудове розслідування у кримінальних провадженнях за ст. 203-2 Кримінального кодексу України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) триває.
Оперативний супровід здійснювали працівники Департаменту Кіберполіції НПУ. Процесуальне керівництво - прокурори Київської обласної прокуратури, повідомили в Бюро економічної безпеки.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Президент Володимир Зеленський підписав законопроект № 9256д про посилення контролю на гральному ринку....
У листопаді 2024 року надходження до бюджету від гральної індустрії знизилися, склавши 1,5 млрд гривень, що на 36% менше, ніж...
Господарський суд міста Києв стягнув на користь дербюджету 17 млн грн з ТОВ "Фан гейм" (співвласницею є керівниця Української...
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві викрили та припинили діяльність нелегальних гральних закладів, що працювали на території...
Надходження від грального бізнесу у вересні 2024 року склали 1,8 млрд гривень. Це на 83,2% або на 0,8 млрд гривень...