![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/7bb7ecdc06a84ae1047f69adcae4d3e7.jpg)
Працівники сектору кримінальної поліції Конотопського районного відділу поліції отримали інформацію щодо незаконної діяльності групи осіб, які причетні до збуту наркотичних речовин. У ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що двоє 40-річних співмешканців у незаконний спосіб отримали в одній зі столичних наркологічних клінік лікарський засіб, що використовується для лікування залежності. У подальшому перевезли наркотичні речовини до Конотопу, де мали намір збути третім особам.
Вчора, слідчі затримали зловмисників у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У ході особистих обшуків у збувачів виявлено заборонені лікарські препарати, а саме метадон та димедрол, загальною кількістю 124 пігулки, грошові кошти, банківські картки та мобільні телефони.
Всі виявлені наркотичні засоби правоохоронці вилучили та направили на експертне дослідження.
Крім того, оперативникам вдалось встановити причетність до даної злочинної схеми ще одного конотопчанина. Як виявилось 48-річний чоловік отримував від вищезазначеної зловмисниці наркотичні речовини та збував третім особам «з рук в руки», за що отримував свою частину коштів. На даний час вирішується питання про обрання останньому запобіжного заходу.
Наразі слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили трьом зловмисникам про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів за попередньою змовою групою осіб). Правоохоронці і далі працюють над встановленням інших фактів злочинної діяльності даних осіб. Досудове слідство триває, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Працівники ДБР у тісній взаємодії та за оперативного супроводу ДВБ Нацполіції викрили злочинну організацію, учасники якої розповсюджували наркотики у всіх...
Прощання із захисником України пройде сьогодні, 30 липня, в Конотопі....
Зловмисник розмахував ножем та висловлював погрози поліцейському, який виконував службові обов’язки. Наразі чоловікові вже повідомлено про підозру у вчиненому....
Близько 21:00 години до Конотопського районного відділу поліції звернувся місцевий мешканець. Як повідомив заявник, біля магазину по вулиці Романа Шухевича...
Сьогодні, 17 липня, у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим у російсько-українській війні Героєм, штаб-сержантом, інспектором прикордонної служби...