Солдат СЕРДЮК Сергій Віталійович, 09.10.1983 р.н., народився у селі Білогриве. Потім, родина переїхала у с. Дубовичі, де Сергій зростав і навчався у школі. Останнім часом, перед призовом, проживав у м. Кролевець разом зі своєю сім'єю. Призваний по мобілізації 29.10.2023 року, проходив службу в 4 окремому стрілецькому батальйоні.
Помер воїн 31.07.2024 року від тяжкого поранення отриманого 21 липня 2024 року в бою за Україну, її свободу і незалежність в районі населеного пункту Північне Бахмутського району Донецької області.
У військовослужбовця залишились батьки, дружина, донька та сестра.
Співчуваємо родині та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови у глибокій скорботі.
Вічна слава та світла пам'ять нашому Воїну-захиснику!
Про дату, час та місце поховання Героя повідомимо додатково, розповіли в мерії Кролевця.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Жителі села Бишкінь попрощалися зі своїм односельчанином, другом, братом, чоловіком – захисником України, мужнім воїном Сергієм Володимировичем ІВАЩЕНКОМ....
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаї війни (ч. 1 ст. 438...
Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Сумської області....
Чорна звістка знову прийшла у Новослобідську громаду....
Вночі та зранку росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 4 вибухи....