![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/99513315-f301-4fb1-bee0-513df64eaef8.jpg)
Під час комплексного відпрацювання обласного центру, оперативники отримали відомості стосовно двох мешканців Сум, які можуть займатися протиправною злочинною діяльністю. У ході проведення оперативно-розшукових заходів, інформація підтвердилась.
Під час проведення санкціонованих обшуків працівники поліції виявили у помешканнях 42- річного та 43-річного чоловіків особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено, а саме канабіс.
Досудовим розслідуванням встановлено, що зловмисники зберігали наркотики з метою збуту.
Усе виявлене працівники поліції вилучили та направили на проведення експертного дослідження, а чоловіків затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі поліцейські вже повідомили чоловікам про підозру у вчинені злочинів передбачених ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України, а суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Під час особистого обшуку на одній з вулиць обласного центру правоохоронці виявили у місцевого мешканця та його спільниці пакунок з...
Двох учасників організованої групи засуджено за незаконний обіг метадону, який один із них отримував шляхом шахрайства....
Слідчі поліції Сумщини документують наслідки обстрілів з боку рф....
Працівники сектору кримінальної поліції Конотопського районного відділу поліції оперативним шляхом отримали інформацію стосовно одного з місцевих мешканців, який займається незаконним...
Працівники сектору кримінальної поліції оперативним шляхом отримали інформацію стосовно одного з місцевих мешканців, який займається незаконним обігом наркотиків....