![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/4d343e1e2713a52267fd1405dfeb5f39.jpg)
Напад на сервіс із прибирання автотранспорту стався вранці. Підозрюваний перебуваючи в приміщенні мийки, побачив, що весь персонал був зайнятий роботою, підійшов до місця, де стояла кавоварка та не зважаючи на оточуючих вихопив її та втік в невідомому напрямку.
Співробітники автомийки негайно звернулися до Шосткинського районного управління поліції. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, щоб задокументувати дане правопорушення.
У ході проведення слідчо-оперативних заходів співробітникам поліції вдалося встановити особу грабіжника. Ним виявився 23-річний шосткинець. Чоловіка було затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, а викрадене майно поліцейські вилучили.
На даний час слідчі, під процесуальним керівництвом прокуратури, вже оголосили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Близько 21:00 години до Конотопського районного відділу поліції звернувся місцевий мешканець. Як повідомив заявник, біля магазину по вулиці Романа Шухевича...
Досудовим розслідуванням встановлено, що нападник перебуваючи в людному місці, підбіг до однієї з жінок та не зважаючи на оточуючих, вихопив...
Вчора вдень, перебуваючи в одному з магазинів міста Шостка, місцевий мешканець вирішив прибрати до рук майно іншого покупця. Але розпорядитися...
Зловмисник накинувся на потерпілого посеред вулиці та відібрав мобільний телефон. Того ж вечора нападника розшукали правоохоронці, тепер він дає свої...
Правоохоронці оперативно розшукали та затримали зухвалого грабіжника....