![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/0e9253a3-150e-4367-9a4a-d4d0c1e0505e.jpg)
Як попередньо встановили співробітники поліції, 39-річний водій припаркував автомобіль марки “Камаз” на узбіччі дороги та пішов до магазину. Надалі вантажівка, без присутності за кермом водія, покотилася в напрямку дворів селища. У результаті чого транспортний засіб наїхав на 82-річну місцеву жительку одного із домогосподарств, яка сиділа на лавці біля двору. Внаслідок пригоди літня жінка отримала тілесні ушкодження несумісні з життям.
За даним фактом слідчі слідчого управління ГУНП в Сумській області відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 286 “Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами ” Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Охтирські поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП....
Правоохоронці Охтирщини встановлюють обставини автопригоди зі смертельними наслідками....
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Подія сталася сьогодні на 198 кілометрі автодороги «Кіпті-Глухів-Бачівськ». Водійка автомобіля ВАЗ-2110 допустила з’їзд у кювет з подальшим перекиданням автомобіля.