![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_232_15.jpg)
На місці події охоронці порядку виявили 60-річного чоловіка за кермом транспортного засобу ВАЗ-2106. Водій дійсно мав ознаки алкогольного сп'яніння, чого навіть не заперечував.
Керманич пройшов огляд на місці зупинки транспортного засобу. Алкотестер зафіксував позитивний результат — 3,08 проміле алкоголю. Це в понад 15 разів перевищує допустиму норму.
На чоловіка інспектори винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП, повідомили в патрульній поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!