![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_233_13.jpg)
До поліції звернулися співробітники Центру первинної медико-санітарної допомоги, які повідомили, що невідомі особи близько 22 години вечора розбили три скляних вікна у фасадній частині будівлі.
Проведеними оперативно-пошуковими заходами працівники сектору ювенальної превенції відшукали хуліганів. Ними виявилися неповнолітні глухівці 16-ти та 17-ти років. Як попередньо встановили правоохоронці, хлопці, перебуваючи у компанії своїх однолітків, розгулювали ввечері містом. На одній з вулиць юнаки вирішили розважитися та почали бити вікна в одній з комунальних установ. Після чого вся компанія втекла з місця події.
Наразі двох неповнолітніх вже притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Дрібне хуліганство», повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Чоловік, поводячись неадекватно, чіплявся до жінок, що вдень проходили поблизу супермаркету. Декого він просто лякав, а на декого замахувався та...
Разом із небайдужими громадянами патрульні розшукали та затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганських дій....
Вже вчетверте на облаштованій парковці КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії (вул. Троїцька, 20) знаходять металеві шипи - «їжаки»,...
В середині листопада до відділення поліції №1 (м. Кролевець) звернулась чергова залізничної станції та повідомила, що невідомі особи, перебуваючи в...
Чоловік цеглиною розбив вікно та скло в дверях приміщення. Під час інциденту порушник порізав руку охоронцю, який намагався його заспокоїти,...