![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/zarko200723.jpg)
«Шановні білопільці!
Прошу всіх з максимальною відповідальністю віднестись до моїх слів!
Наразі у нас з'явилась можливість зараніше попереджати вас про можливі артилерійські та авіаційні удари навіть в той час, коли не оголошується повітряна тривога.
Ви вже, напевно, помітили, що останнім часом ми вмикаємо сирену ннавіть тоді, коли офіційний сайт ще, так би мовити, мовчить. Іноді ми маємо можливість спрацювати на упередження.
Я не буду розповідати про нюанси, але, прохання до всіх прислухатись до поради не знаходитись в людних місцях, а натомість бути якомога ближче до укриттів коли звучать сигнали повітряної тривоги у місті.
Це не означає, що після такої тривоги 100% будуть прильоти у місто, але вірогідність подібного складає набагато більше 50%.
Ми всі добре пам'ятаємо про вираз "Не кричи - вовки!" Але у нашому випадку краще 10 раз перестрахуватись, ніж один раз потрапити під обстріл, коли люди цього не очікують. Пам'ятаємо вираз - попереджений значить озброєний!
Тому, пильнуємо, будемо обережні та слідкуємо за сигналами оповіщення. Бережіть себе!" - йдеться в повідомленні голови Білопілля.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Ця пекарня у Білопіллі працювала цілодобово, щоб забезпечити усю громаду хлібом....
Мер Білопілля Юрій Зарко показав наслідки обстрілів з РСЗВ....
За процесуального керівництва Білопільського відділу Сумської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаї війни (ч. 1...
Про це повідомляє мер Білопілля Юрій Зарко....
Працівники поліції зупинили автомобіль, водій якого перебував у нетверезому стані. Останній з метою уникнення адміністративної відповідальності запропонував інспектору поліції неправомірну...