Як попередньо встановили правоохоронці, 20-річний хлопець керуючи автомобілем Mercedes «Sprinter» рухався по автодорозі поблизу села Пирогівка. Не впоравшись з керуванням керманич з’їхав у кювет, де в подальшому допустив зіткнення з деревом.
У результаті чого водій та його 19-річний пасажир отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні. Авто поміщено на майданчик для тимчасового зберігання.
Слідчі за даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....