![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_419_0.jpg)
Сумські рятувальники постійно звертаються до громадян з приводу заборони паління травиі. Проте пожежі стаються все частіше. Цього разу рятувальники приборкували загоряння в м. Суми поблизу озера Чеха.
Шановні громадяни, досить випалювати траву, будьте відповідальними та завжди пам’ятайте, що не можна палити сухостій, це шкодить довкіллю та може призвести до величезних матеріальних втрат та людських жертв, повідомляє ГУ ДСНС України у Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!