Під час проведення ряду слідчо-оперативних заходів, працівники Сумського районного управління поліції провели санкціонований обшук за місцем мешкання 52-річного сумчанина. У ході якого у помешканні чоловіка було виявлено приблизно 4 грами PVP солі, близько 25 грамів канабісу та 19 пігулок метадону.
Все виявлене правоохоронці вилучили та направили на експертне дослідження. Поліцейські затримали зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі чоловіку вже повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів», повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Під час особистого обшуку на одній з вулиць обласного центру правоохоронці виявили у місцевого мешканця та його спільниці пакунок з...
Двох учасників організованої групи засуджено за незаконний обіг метадону, який один із них отримував шляхом шахрайства....
Слідчі поліції Сумщини документують наслідки обстрілів з боку рф....
Працівники сектору кримінальної поліції Конотопського районного відділу поліції оперативним шляхом отримали інформацію стосовно одного з місцевих мешканців, який займається незаконним...
Працівники сектору кримінальної поліції оперативним шляхом отримали інформацію стосовно одного з місцевих мешканців, який займається незаконним обігом наркотиків....