![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_73_33.jpg)
Сумчанки з шоу-гурту UNSTOPPABLE у складі Оласюк Анна, Каравай Емілія, Жукова Анастасія, Вода Марія, Косенко Софія, Ничитайло Марина, Мяус Поліна, Летуновська Катерина, Гальченко Крістіна, Коломієць Катерина посіли перше місце.
Призи за перші місця в індивідуальних виступах у своїх категоріях також отримають Каравай Емілія, Мяус Поліна, Жукова Анастасія, Косенко Софія, Вода Марія, Гальченко Крістіна, Летуновська Катерина, Кальченко Валерія, Кругова Софья, Бондаренко Мілана і Камінська Ярослава.
Також в одиночному катанні 2 місце здобула Щербак Анна, 3 - Суходуб Діана.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сумські спортсменки Емілія Каравай та Катерина Летуновська увійшли до складу національної збірної команди України з фігурного катання на роликових ковзанах...
28-29 травня сумчани взяли участь у двох турнірах з фігурного катання на роликах у Чернівцях....
19-20 квітня сумські фігуристки змагалися за звання кращих на 3-му етапі Кубку Всеукраїнської ліги фігурного катання на роликових ковзанах та...
Вихідними проходив турнір KREMENCHUK WINTER CUP 2024 з фігурного катання....
19 січня на льодовому катку стадіону “Авангард” пройшли урочистості з нагоди відкриття в Кореї Юнацьких олімпійських ігор....