![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/337878325_902665337510267_1201706044348053384_n.jpg)
Щоби підсилити ефективність цивільного захисту населення в Тростянецькій громаді, з метою підвищення рівня обізнаності людей щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру Тростянецька громада нещодавно розпочала співпрацю з міжнародною неурядовою організацією «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту».
До Тростянця прибула представниця міжнародного Центру з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту (CIVIC) Олеся Данцева, яка під час робочої зустрічі з міським головою Юрієм Бовою, працівниками міської ради, представниками громадськості проінформувала про результати анонімного опитування, яке висвітлило оцінку потреб цивільного захисту у громаді.
Учасники опитування в числі важливих назвали такі потреби: інформаційне оповіщення, порядок дій під час евакуації, порядок дій під час повітряної тривоги, тренінги з першої домедичної допомоги.
За ініціативи міського голови Юрія Бови вирішено створити робочу групу для координації заходів цивільного захисту населення в громаді. Робочу групу очолив заступник міського голови Юрій Заяц, до складу групи включено представників місцевої влади та громадського сектору.
Підсумком зустрічі стало підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Тростянецькою міською територіальною громадою та міжнародною неурядовою організацією «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту».
Напрями партнерства та співпраці передбачають комплексний підхід до вирішення завдань цивільного захисту населення шляхом розробки та реалізації програм, проєктів, навчальних тренінгів, інформаційно-просвітницьких кампаній.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!