![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/20230312_230643.jpg)
На виклик було направлено черговий караул 15-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Прибувши на виклик рятувальники встановили, що полум’ям охоплено покрівлю господарчої споруди по всій площі та покрівлю житлового будинку на площі до 8 кв. м. Існувала загроза поширення вогню на весь житловий будинок.
О 23:15 загоряння локалізували, о 00:12 – повністю ліквідували.
За попередніми даними, припустима причина виникнення пожежі – недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, повідомляє ГУ ДСНС України у Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!