![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_312_5.jpg)
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено облицювання стіни на площі до 1 кв. м, дерев’яну огорожу на площі до 2 кв. м. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту будинку.
О 00:15 загоряння локалізували, а о 00:27 – повністю ліквідували.
Цього ж дня схожий випадок мав місце і в с. Коршачина, що на Білопільщині, де о 02:12, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Шкільна. На місце події було направлено відділення чергових караулів 6-ї державної пожежно-рятувальної частини, 29-го державного пожежно-рятувального посту та місцеву пожежну команду с. Річки.
О 03:45 загоряння локалізували, а о 07:03 – повністю ліквідували не допустивши подальшого поширення вогню на поруч розташовані житловий будинок та дві господарчі споруди.
Всього для ліквідації загорянь було залучено 5 одиниць спеціальної техніки та 16 чоловік особового складу Державної служби України надзвичайних ситуацій і 1 автомобіль та 1 працівник місцевої пожежної команди с. Річки, повідомляє ГУ ДСНС України у Сумській області.