![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/pozhezha_bud_shostka_010123.jpeg)
На гасіння залучили місцеву пожежну команду з даного села та, подолавши відстань у 19 км, на місце виклику відділення чергового караулу 7-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.
Як було встановлено, вогонь охопив покрівлю та перекриття по всій площі. Ускладнювало ситуацію пожежне навантаження на горищі у вигляді старих домашніх горючих речей, а перекриття було утеплене тирсою. На гасіння додаткового залучили чергове відділення 31-го державного пожежно-рятувального поста із смт Вороніж.
Приборкання пожежі потребувало значної кількості води, тому автоцистерни дозаправлялися від водонапірної башти, розташованої в 800 м від місця загоряння. О 22:01 вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння, запобігши його перекиданню безпосередньо на житлові приміщення будинку. А о 01:45, використавши на гасіння близько 26 т води, пожежу ліквідували.
Всього на місці пожежі працювало 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки від ДСНС України, 1 працівник та 1 одиниця техніки від місцевої пожежної команди.
За попередніми висновками припустима причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печі. Рятувальники вкотре закликають громадян бути відповідальними обігріваючи власні оселі.
17 липня ворожі війська здійснили удар по одному із прикордонних населених пунктів Сумського району. На місце події прибув підрозділ ДСНС....
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
17 липня 03:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння нежитлового одноповерхового приміщення у середмісті обласного центру. На виклик негайно...
16 липня було нанесено ворожі артилерійські удари по Глухівській громаді....
Упродовж 15 липня у всіх районах Сумської області були зафіксовані займання в природних екосистемах....