![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20221121_165542.jpg)
Інспектори на місці події з’ясували, що 32-річний водій автомобіля Daewoo Lanos, у стані алкогольного сп'яніння, не дотримався безпечного бокового інтервалу та допустив наїзд на припарковані транспортні засоби Skoda, ВАЗ та KIA.
Огляд на стан сп'яніння керманич пройшов на місці скоєння ДТП. Алкотестер зафіксував результат 2, 15 проміле, що майже в 11 разів перевищує допустиму норму. Також у чоловіка патрульні виявили відсутність страхового поліса на автомобіль.
На громадянина охоронці порядку склали адміністративні матеріали:
ст. 124 КУпАП;
ч. 1 ст. 126 КУпАП;
ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Транспортний засіб інспектори евакуювали на спеціальний майданчик.
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....