![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/8fb9317e-1dc2-41de-b4aa-cd8acab2c35b.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталась вчора по вулиці Катерини Зеленко в обласному центрі.
Попередньо встановлено, що 56-річний водій автомобіля Volkswagen Caddy допустив наїзд на 66-річну пішохідку. Внаслідок чого жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, у рамках якого розслідують всі обставини цієї пригоди, повідомляє поліція Сумщини.