![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/polyakov_cukerki_061022.jpg)
Про це вчора повідомив заступник міського голови Станіслав Поляков: «Спільно з управлінням освіти і науки СМР готуємось до Дня захисника і захисниці України та Дня українського козацтва, а саме щодо видачі цукерок дітям, які навчаються в закладах загальної середньої освіти і дошкільної освіти Сумської міської територіальної громади
На цьому тижні разом з працівниками Сумського центру професійно-технічної освіти було вивантежено 29 тонни цукерок та розвезено по пунктах видачі для їх подальшого фасування».
Цукерки надані благодійниками. Кожна дитина отримає один набір. Вага подарунку - 1 кг (шоколадні цукерки та карамельки).
Видаватимуть набори безпосередньо в закладі, в якому навчається дитина, з 11 по 14 жовтня.
До Тростянця надійшла значна партія гуманітарної допомоги від польських партнерів – майже 11 тон необхідних товарів....
Поповнення автопарку стало можливим завдяки співпраці ГО «СББ-ТИЛ» з німецькою благодійною організацією «Синьо-жовтий хрест»....
Мандрівний полковник Монте Дунард привіз у глухівську лікарню морозильну камеру для зберігання крові....
Прикордонні міста Сумщини перебувають під постійним вогнем ворога, який методично винищує житлову та цивільну інфраструктуру населених пунктів прикордоння....
Благодійна організація «Благодійний фонд «Global Empowerment Mission UA» передала понад 1000 продуктових наборів для ВПО та родин захисників України нашої...