![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/310732460_3600021860239597_1146894159659205065_n.jpg)
Найбільшої підтримки потребує комунальне підприємство «Тростянецькомунсервіс» – ключова артерія життєдіяльності громади. Сьогодні це підприємство започаткувало співпрацю зі Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, яке готове надавати дієву допомогу постраждалим громадам під час воєнного стану.
Усвідомлюючи, що пошкодження цивільної інфраструктури значно ускладнило роботу підприємства – надавача послуг з водопостачання та водовідведення, Швейцарія виявила готовність підтримати підприємство постачанням обладнання та технічних засобів.
Сьогодні відбулося підписання Листа про наміри щодо впровадження Швейцарської підтримки КП «Тростянецькомунсервіс» щодо відновлення життєво необхідної інфраструктури водопостачання та каналізаційної мережі.
Документ про початок співпраці був підписаний між Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва, Посольства Швейцарії в Україні в особі керівника Гуманітарного офісу Мартіна Штудера та КП ТМР «Тростянецькомунсервіс» в особі директора Андрія Самодая.
Швейцарські партнери повідомили, що мають намір здійснити доставку до КП «Тростянецькомунсервіс» технічних засобів та інструментів у найкоротший термін – до кінця жовтня. Крім цього, в рамках Проєкту передбачається здійснення ремонту та реконструкції водопровідних та каналізаційних мереж, навчання персоналу.
Юрій Бова, міський голова, висловив щиру подяку Посольству Швейцарії за підтримку держави Україна й Тростянецької громади, зокрема, в час неймовірних випробувань.
Після зустрічі швейцарці разом з директором “Тростянецькомунсервісу” Андрієм Самодаєм вирушили в села громади, аби безпосередньо на місцях визначитися з обсягом необхідної допомоги в питаннях водопостачання, повідомляє Тростянецька міська рада.