![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/e7daf79b-7f32-4d40-9585-f164c622c646.jpg)
На обласній комісії рекомендували цим закладам освіти перейти з дистанційної на змішану форму навчання. Діти, які нікуди не виїхали і знаходяться у громадах, можуть відвідувати школи, садочки офлайн, інші – онлайн.
На жаль, не облаштовуються укриття і не розглядаються інші можливості, щоби організувати навчання за змішаною формою у Чупахівській селищній, Комишанській та Коровинській сільських територіальних громадах.
Сумська ОВА готова допомагати у вирішенні проблемних питань. На умовах співфінансування можливо розглянути можливість придбання шкільних автобусів, аби організувати підвіз дітей до закладів освіти з укриттями.
Наразі навчання за очною та змішаною форою проводиться у 113 садочках, 155 школах, 16 закладах професійно-технічної освіти, та 16 – фахової передвищої та вищої освіти області, повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.