![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/453315580_1501924073751806_3723685220340514166_n.jpg)
Олег МИЛЮТА був діючим спортсменом, переможцем та призером футбольних турнірів серед ветеранів місцевого, районного та обласного рівнів, учасник Всеукраїнських змагань з футболу, чемпіоном та 5-ти разовим бронзовим призером чемпіонату Сумської області з футболу, а також володарем Кубку губернатора Сумської області з футболу. Грав у складі збірних команд «Спартак» та «Спартак-Ветерани», був капітаном команди, повідомляє відділ молоді та спорту Глухівської міської ради.
Олег МИЛЮТА помер від травм, не сумісних з життям в результаті ворожого артилерійського обстрілу з боку російської федерації 27 липня 2024 року.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сьогодні Ямпільська громада назавжди попрощалася з захисником України, нашим земляком, АЛЕКСАНДРЕНКОМ Олександром Анатолійовичем, 1980 року народження, жителем с. Імшана, який...
Трагічне сповіщення з фронту затьмарило світ, принісши з собою скорботу, відчай і біль гіркої втрати....
1 серпня у Білопіллі в останню путь провели солдата АЛТИЄВА Миколу Сергійовича....
Охтирська громада провела в останню путь загиблого на війні молодшого сержанта Дмитра Івановича Лиску....
На сайті президента України підписують петицію “Про присвоєння звання Героя України (посмертно) Дитюку Андрію Васильовичу, військовослужбовцю Збройних Сил України в/ч...