![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_237_8.jpg)
На жаль, жорстока війна продовжує забирати кращих та приносити горе в оселі українців.
Сьогодні Роменська громада провела в останню путь свого Героя – Віталія Олександровича Малиша.
2 жовтня, захищаючи цілісність нашої держави, оберігаючи наш сон, від рук російських окупантів обірвалося життя військовослужбовця Віталія МАЛИША, поблизу населеного пункту Хрещенівка, що на Херсонщині. Він сповна виконав свій військовий і громадянський обов’язок захисника Батьківщини та справжнього патріота, поклавши життя за Україну.
Церемонія прощання з оборонцем країни відбулася на Алеї Слави. Провести в останню путь полеглого Героя прийшли представники влади, рідні, друзі, однокласники, вчителі, побратими та небайдужі мешканці громади. Присутні, схиливши голови у скорботі, зустріли воїна живим коридором, повідомляє відділ з питань внутрішньої політики Роменської міської ради.