![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/d98433f9-3d3d-4b31-b0f9-4c439b18362d.jpg)
На місці автопригоди патрульні попередньо встановили, що 63-річний водій, керуючи автомобілем Dacia Sandero, не вибравши безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та допустив виїзд за межі проїжджої частини з подальшим наїздом на дерево.
Керманича з тілесними ушкодженнями доправили до лікарні для надання необхідної допомоги. Обставини автопригоди надалі з’ясовувала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції.
Патрульна поліція Сумщини