![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/ditina_poranennya_240822.jpg)
Хлопчика доставили до лікарні з травмою плеча. Нині ним опікуються медики.
Як попередньо встановили ювенальні поліцейські, дворічний хлопчик грався вдома з зарядженим пневматичним пістолетом, який дав йому рідний дядько, й випадково вистрелив собі в плече.
Перелякані родичі доправили малого до лікарні, нині він знаходиться під опікою медиків.
Правоохоронці проводять з рідними дитини профілактичні бесіди щодо наслідків таких необдуманих вчинків.
Поліцейські звертаються до батьків та близьких родичів малолітніх дітей з проханням бути дуже розважливими у виборі іграшок для малолітніх і не давати їм гратися з небезпечними предметами, які можуть їх травмувати. Бережіть себе та своїх діток.
Протягом дня росіяни здійснили 33 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 138 вибухів. Обстрілів зазнали Сумська, Хотінська,...