![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/030827ed-a7d2-4d35-8f21-a832c4c3d5a7.jpg)
Правоохоронці оперативно розшукали вказану жінку. Під час бесіди, вона зізналася в скоєному.
Як виявилося, прийшовши до чоловіка додому, жінка побачила, що двері до квартири не замкнені, тож увійшла всередину. В цей час господар спав. Скориставшись ситуацією, «гостя» викрала його мобільний телефон та грошові кошти, і пішла геть.
Поліцейські гаджет вже вилучили та повернули власнику, а от гроші зловмисниця вже встигла витратити на власні потреби.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає покарання від п’яти до восьми років позбавлення волі. Слідство триває.
Поліція Сумщини