![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_362_2.jpg)
До поліції надійшло повідомлення від жителів Шостки про те, що на місцевому озері невідомий чоловік пиляє дерева. Для перевірки інформації на вказане місце негайно була направлена група реагування патрульної поліції.
Як з’ясувалося, невідомий вже встиг покинути місце скоєння злочину, тож правоохоронці негайно розпочали його пошуки. Невдовзі особу чоловіка встановили. Ним виявився 24-річний шосткинець. На приватному подвір’ї його будинку поліцейські знайшли і самі незаконно зрубані дерева вільхи.
У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 246 ККУ «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Слідчі дії тривають.
Поліція Сумщини